دید – نظر نمایشگر اندروید استفاده اپلیکیشن

دید – نظر: نمایشگر اندروید استفاده اپلیکیشن مدیریت دستگاه خودکار نمایش سیستم تصویر

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات حرف‌های شفر راجع به گرت بیل،لیگ قهرمانان و آینده استقلال

به گزارش خبرآنلاین؛او در ابتدا راجع به بازی لیگ قهرمانان حرف زده است:«فوتبال حرفه ای است که تفریح نمی شناسد.به نظرم خوب است که شما را در جریان بگذارم.از بازی د

حرف‌های شفر راجع به گرت بیل،لیگ قهرمانان و آینده استقلال

حرف های شفر راجع به گرت بیل،لیگ قهرمانان و آینده استقلال

عبارات مهم : سرمربی

وینفرد شفر سرمربی استقلال حرف های جالبی را در اینستاگرامش منتشر کرده است.

به گزارش خبرآنلاین؛او در ابتدا راجع به بازی لیگ قهرمانان حرف زده است:«فوتبال حرفه ای است که تفریح نمی شناسد.به نظرم خوب است که شما را در جریان بگذارم.از بازی دیشب لذت بردم پر از اتفاقات،پر از شور و احساس،لحظاتی زشت و البته لحظاتی زیبا. از اینکه گرت بیل با قدرت برگشته بود لذت بردم.فکر می کنم این درس بزرگی جهت همه اهالی فوتبال است که اگر تلاش کنید می توانید از وقت هایتان استفاده کنید.»

او سپس راجع به برنامه ریزی هایش جهت استقلال حرف زد و گفت:«من جهت اردوی پیش فصل هم سخت تلاش می کنم. من،دستیارانم،آقای پندار توفیقی و مدیر کلوب به صورت منظم باهم در ارتباط هستیم تا هم کمپ تمرینی مان را آماده کنیم و هم تعدادی بازیکن که مهارت و شخصیت خوبی دارند را جهت تحقق اهداف مان جذب کنیم.فوتبال کسب و کار عجیبی است و هر لحظه غیر قابل پیش بینی. به همین علت است که هر لحظه باید بیش از یک نقشه داشته باشید. هر لحظه باید گوش به زنگ باشید و خودتان را جهت قرار گیری در نقاطی که باید، آماده کنید.»

حرف‌های شفر راجع به گرت بیل،لیگ قهرمانان و آینده استقلال

او ادامه داد:« ما در 8 ماه گذشته همه باهم کار کردیم. آیا با مشکل رو به رو شدیم؟ بسیار! آیا جنگیدیم؟ البته! ولی این امری طبیعی در حرفه ی ماست. فشار کاری، انتظارات،آدرنالین و حتی تستوسترون… فوتبال اشتیاق خالص است در پرتاب توپ، در رختکن،در دفتر و حتی در خانه.»

سرمربی استقلال در آخر گفت:«ما کار خود را به آخر رساندیم و به پایه ای از اعتماد رسیدیم. ما اهداف یکسان داریم و جهت رسیدن به آن ها با هم کار می کنیم. در گذشته موفق بودیم و اطمینان دارم که در آینده نیز چنین خواهد شد. ولی فقط با یکدیگر.»

به گزارش خبرآنلاین؛او در ابتدا راجع به بازی لیگ قهرمانان حرف زده است:«فوتبال حرفه ای است که تفریح نمی شناسد.به نظرم خوب است که شما را در جریان بگذارم.از بازی د

واژه های کلیدی: سرمربی | فوتبال | استقلال | قهرمانان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz