دید – نظر نمایشگر اندروید استفاده اپلیکیشن

دید – نظر: نمایشگر اندروید استفاده اپلیکیشن مدیریت دستگاه خودکار نمایش سیستم تصویر

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری زیاد دیده شدن، دیگر خوشحالم نمی‌کند / شقایق دهقان

شقایق دهقان در مورد علت دوری‌اش از تلویزیون می‌گوید پیشنهادهای تلویزیونی زیادی دارد و قبول نکردنشان برمی‌گردد به سلیقه شخصی خودش و این که زیاد دیده شدن دیگر خوش

زیاد دیده شدن، دیگر خوشحالم نمی‌کند / شقایق دهقان

شقایق دهقان: زیاد دیده شدن، دیگر خوشحالم نمی کند

عبارات مهم : افسانه

شقایق دهقان در مورد علت دوری اش از تلویزیون می گوید پیشنهادهای تلویزیونی زیادی دارد و قبول نکردنشان برمی گردد به سلیقه شخصی خودش و این که زیاد دیده شدن دیگر خوشحالش نمی کند.

به گزارش خبرآنلاین، شقایق دهقان که این روزها با نمایش «کوکوی کبوتران حرم» به نویسندگی علیرضا نادری و کارگردانی افسانه ماهیان در تماشاخانه شخصی شهرزاد روی صحنه است در مورد علت دور شدنش از تلویزیون و نقش های کمدی گفت: «آخرین کاری که در تلویزیون انجام دادم، داوری در بخش استندآپ کمدی برنامه «خندوانه» بود. واقعیتش این است که چون سال ها با تلویزیون کار کرده ام، پیشنهادهای تلویزیونی زیادی دارم و قبول نکردنشان برمی گردد به سلیقه شخصی خودم و این که این زیاد دیده شدن دیگر خوشحالم نمی کند.»

زیاد دیده شدن، دیگر خوشحالم نمی‌کند / شقایق دهقان

او ادامه داد: «اگر الان تئاتر کار می کنم زیاد به خاطر ذات بازیگری هست. یعنی ممکن است به اندازه تلویزیون مخاطب نداشته باشد و دیده نشود ولی لذتی که می برم بسیار زیاد هست. ماجرا این است که احساس کردم شاید دیگر حضورم در تلویزیون تماشاگر را خسته کند و دیگر هیچ بُعدی از خودم و از بازیگری ام وجود نداشته باشد که بخواهم چیز جدیدی به تماشاگر نشان بدهم.»

مشروح کافه خبر گفت وگوی فارِس باقری با کارگردان و بازیگران «کوکوی کبوتران حرم»؛ افسانه ماهیان، مرضیه بدرقه، بهناز جعفری، ناهید مسلمی، مسیح کاظمی، عاطفه رضوی، فروغ قجابگلی، مرضیه وفامهر، یلدا عباسی، فرزانه سهیلی، گیتی قاسمی، شقایق دهقان و شیدا خلیق را به زودی در خبرآنلاین خواهید خواند.

شقایق دهقان در مورد علت دوری‌اش از تلویزیون می‌گوید پیشنهادهای تلویزیونی زیادی دارد و قبول نکردنشان برمی‌گردد به سلیقه شخصی خودش و این که زیاد دیده شدن دیگر خوش

«کوکوی کبوتران حرم» تا سی ام مهر هر روز ساعت 19 در تماشاخانه شهرزاد روی صحنه خواهد رفت.

واژه های کلیدی: افسانه | تلویزیون | تلویزیون | شقایق دهقان | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz